SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA
Z NASZYCH ZABIEGÓW Z ZAKRESU
GINEKOLOGII ESTETYCZNEJ

 

Zabiegi z zakresu GINEKOLOGII ESTETYCZNEJ
prowadzone są w Specjalistycznym Centrum Medycznym w Sosnowcu

przez dr n. med. Barbarę Muszyńską-Wyszkoń

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom naszych Pacjentek rozwinęliśmy dział Ginekologii Estetycznej.

Zabiegi z zakresu Ginekologii Estetycznej służą nie tylko podniesieniu estetyki, ale bardzo często są to zabiegi lecznicze poprawiające funkcje oraz komfort zewnętrznych narządów płciowych.

Mając na uwadze dobro naszych Pacjentek zapewniamy nowoczesny sprzęt do diagnostyki i leczenia.

Nasza  Poradnia dysponuje m.in.  nowoczesnym laserem frakcyjnym  wykorzystywanym w dziedzinie ginekologii estetycznej.

Posiadamy komfortowo urządzone gabinety i wygodne zaplecze sanitarne, aby wszystkie badania i zabiegi zapewniały dobre samopoczucie i bezpieczeństwo Pacjentek.

Serdecznie zapraszam!

Specjalistyczne Centrum Medyczne dysponuje nowoczesnym laserem frakcyjnym,
umożliwiającym wykonywanie zabiegów laserowych rewitalizacji pochwy i leczenia nietrzymania moczu.

W zakresie Ginekologii Estetycznej oferujemy następujące zabiegi:
– labioplastykę laserową
zalecaną Pacjentkom z nadmiernie przerośniętymi wargami sromowymi, co może skutkować podrażnieniami, otarciami i rozwojowi infekcji intymnych.
Zabieg laserowej labioplastyki z użyciem nowoczesnego sprzętu umożliwia wykonanie zabiegu w sposób jak najmniej inwazyjny, ograniczający krwawienie i przyspieszający gojenie.
– rewitalizację laserową pochwy i sromu
są to zabiegi małoinwazyjne z wykorzystaniem lasera frakcyjnego, które służą regeneracji tkanek pochwy i sromu szczególnie po porodzie oraz w okresie menopauzalnym, kiedy tkanki narażone są na zmiany atroficzne – zanikowe w związku ze spadkiem poziomu hormonów w organizmie Kobiety
– zabiegi laserowe przy wysiłkowym nietrzymaniu moczu,
mogą być skuteczną metodą leczenia wczesnych postaci nietrzymania moczu, szczególnie, gdy pojawiają się w okresie okołomenopauzalnym, gdyż łączy się to z osłabieniem tkanki łącznej spowodowanym obniżaniem się poziomu hormonów w organizmie Kobiety
– osocze bogatopłytkowe
jest preparatem pozyskiwanym bezpośrednio z własnej krwi Pacjentki, nie wiąże się zatem z ryzykiem przenoszenia chorób zakaźnych, a całość przygotowywana jest w specjalnych probówkach, tak, aby krew nie miała kontaktu ze środowiskiem zewnętrznym
.
Osocze bogatopłytkowe zawiera autologiczne czynniki wzrostu, które podaje się podskórnie lub podśluzówkowo przez co stymuluje się tkanki Pacjentki do regeneracji. Dodatek kwasu hialuronowego do podłoża z osoczem bogatopłytkowym dodatkowo wzmacnia efekt regeneracyjny tkanek.
Metoda ta jest szczególnie zalecana w leczeniu zmian zanikowych sromu oraz liszaju twardzinowym sromu, czyli zmianach związanych z wiekiem Pacjentki, a spowodowanych niedoborami hormonalnymi w organizmie po menopauzie.
Łączenie w tym przypadku zabiegu laserowego z zabiegami podawania osocza bogatopłytkowego działa synergicznie.
– kwas hialuronowy
jest substancją występującą naturalnie w organizmie, która wiąże się z wodą powodując ujędrnienie i uelastycznienie tkanek. Z wiekiem spada ilość kwasu hialuronowego w organizmie, co powoduje wiotczenie tkanki łącznej.
Następstwem tych procesów jest między innymi wiotczenie warg sromowych większych, powoduje to upośledzenie ich funkcji polegającej na osłanianiu warg sromowych mniejszych i przedsionka pochwy.
Może powodować to podrażnienia i dodatkowe wysychanie śluzówek sromu. Podanie kwasu hialuronowego do warg sromowych większych powoduje przywrócenie ich jędrności oraz prawidłowej funkcji. Wiotczenie warg sromowych większych może być spowodowane również odchudzaniem. W tym przypadku podanie kwasu hialuronowego do warg sromowych większych przywraca nie tylko ich estetykę, ale również przywraca ich prawidłową funkcję.

1. Rewitalizacja pochwy ………… 1000 zł

Zabieg laserowej rewitalizacji pochwy w przypadku atrofii pochwy i suchości śluzówki

2. Laserowe leczenie porodowego rozluźnienia pochwy ………… 1000 zł

Zabieg laserowy w przypadku poporodowego zespołu rozluźnienia pochwy

3. Koszt kolejnego zabiegu laserowego ………… 650 zł

Koszt ewentualnego kolejnego zabiegu dopochwowego

4. LABIOPLASTYKA ………… 3800 zł

5. Osocze bogatopłytkowe ………… 600 zł

6. Kwas Hialuronowy – 1 ampułka ………… 800 zł