• Pn - Pt: 7:00 - 18:00, Sb: 7:00 - 11:00
  • REJESTRACJA: + (32) 291 06 79
  • DOJAZD
  • RODO

O nas – Specjalistyczne Centrum Medyczne Sosnowiec

Nasze Specjalistyczne Centrum Medyczne funkcjonuje od 1991 roku. Zostało ono założone w oparciu o działający wcześniej Specjalistyczny Gabinet Ginekologiczno-Położniczy. Zmiana sposobu jego funkcjonowania wiązała się z poszerzeniem zakresu jego działalności. Obecnie zatrudniani są w nim lekarze o wielu różnych specjalnościach, takich jak np. alergologia, endokrynologia, diabetologia, urologia, dermatologia, chirurgia, kardiologia. Każdy z zatrudnianych specjalistów posiada wymagane kwalifikacje oraz ukończoną właściwą specjalizację.

W naszej placówce przeprowadzane jest zarówno leczenie różnorodnych chorób, jak i ich diagnozowanie. W naszym Specjalistycznym Centrum Medycznym w Sosnowcu funkcjonuje poradnia ginekologiczno-położnicza, kardiologiczna, endokrynologiczna, diabetologiczna, chirurgiczna oraz urologiczna.

W Poradni ginekologiczno-położniczej przeprowadzane są badania, takie jak USG przezpochwowe, badania cytologiczne, palpacyjne piersi oraz USG piersi, przeprowadzane są także badania prenatalne oraz położnicze, cytologiczne, kolposkopowe i nie tylko.

Współpracujący z nami kardiolog świadczy pomoc pacjentom cierpiącym na różnorodne schorzenia towarzyszące chorobom serca, napadowe zaburzenia rytmu serca, bóle głowy po udarach luz przemijających epizodach niedokrwienia czy posiadające implantowe urządzenia.

Specjalistyczne Centrum Medyczne dysponuje również nowoczesnym laserem MonaLisa Touch,
umożliwiającym wykonywanie zabiegów laserowych rewitalizacji pochwy i leczenia nietrzymania moczu.
Laser MonaLisa Touch posiada udowodnioną klinicznie skuteczność.