• Pn - Pt: 7:00 - 18:00, Sb: 7:00 - 11:00
  • REJESTRACJA: + (32) 291 06 79
  • DOJAZD
  • RODO
SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO WIZYTY W NASZEJ
PORADNI DIABETOLOGICZNEJ

Poradnia Diabetologiczna prowadzona jest
przez lek.med. Ewę Habrowską.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej Poradni Diabetologicznej, prowadzonej przez lek. med. Ewę Habrowską Specjalistę Chorób Wewnętrznych, Specjalistę Diabetologa. Poradnia Diabetologiczna zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem wszystkich typów cukrzycy, w tym cukrzycy ciężarnych. 

Poradnia zajmuje się rozpoznawaniem, profilaktyką i leczeniem cukrzycy oraz zapobieganiem powikłaniom cukrzycy, monitorowaniem stopnia wyrównania cukrzycy. W ramach tych działań prowadzimy również edukację w zakresie obsługi glukometrów, technik podawania insuliny, postępowania w przypadku hipoglikemii i hiperglikemii.

Serdecznie zapraszam!

Poradnia zajmuje się rozpoznawaniem, profilaktyką i leczeniem cukrzycy oraz zapobieganiem powikłaniom cukrzycy, monitorowaniem stopnia wyrównania cukrzycy. W tym także prowadzi edukację w zakresie obsługi glukometrów, technik podawania insuliny, postępowania w przypadku hipoglikemii i hiperglikemii.

Wykonujemy pełen zakres badań diagnostycznych takich jak poziom glukozy, krzywa cukrowa czy poziom hemoglobiny glikozylowanej  w ramach Laboratorium Partnerskiego SYNEVO.

Prowadzimy również leczenie zaburzeń cukrzycowych u Ciężarnych. Ciąża jest szczególnym stanem, w którym ujawnia się tendencja do zaburzeń gospodarki węglowodanowej, która poza okresem ciąży może być prawidłowa. Ponadto, dzięki nowoczesnym metodom leczenia, coraz więcej Pacjentek chorych na cukrzycę, szczególnie I typu zachodzi w ciążę i rodzi zdrowe Dzieci. Pamiętać jednak należy, że ciąża u Pacjentki chorej na cukrzycę jest ciążą wysokiego ryzyka i wymaga wspólnego prowadzenia i monitorowania przez Lekarza Diabetologa i Lekarza Położnika.

W naszej poradni oferujemy kompleksowe prowadzenie ciąży
u Pacjentek obciążonych cukrzycą.

a. Konsultacja diabetologiczna

120 zł

Konsultacja diabetologiczna (recepty z refundacją NFZ)

b. Pełny profil badań metabolicznych

SYNEVO

Zgodnie z cennikiem SYNEVO