• Pn - Pt: 7:00 - 18:00, Sb: 7:00 - 11:00
  • REJESTRACJA: + (32) 291 06 79
  • DOJAZD
  • RODO
INNOWACYJNY LASER MONA LISA TOUCH

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Pacjentek zakupiliśmy nowoczesny Laser MonaLisa Touch, który umożliwia wykonywanie nieinwazyjnych zabiegów laserowego leczenia nietrzymania moczu, rewitalizacji pochwy w przypadku jej suchości u Kobiet w okresie menopauzalnym oraz leczenie zespołu poporodowego rozluźnienia pochwy. Laser MonaLisa Touch posiada badania kliniczne i udowodnioną skuteczność.

• Nieinwazyjne, wiodące rozwiązanie w dziedzinie ginekologii estetycznej

• Bezpieczeństwo i komfort

• Udowodniona klinicznie skuteczność

NOWOCZESNE, INNOWACYJNE I BEZPIECZNE ROZWIĄZANIE
DLA TWOJEGO KOMFORTU I ZDROWIA

Laser MonaLisa Touch jest obecnie najnowocześniejszym i najskuteczniejszym urządzeniem służącym do nieinwazyjnego leczenia zaburzeń związanych z:

  • nietrzymaniem moczu
  • suchością i atrofią śluzówki pochwy
  • zespołem poporodowego rozluźnienia pochwy

Menopauza i spowodowany nią spadek poziomu hormonów w organizmie Kobiety powodują szereg niekorzystnych następstw, w tym objawy suchości i podrażnienia pochwy a w następstwie problemy z nietrzymaniem moczu. Dolegliwości te, niesłusznie traktowane przez Kobiety jako wstydliwy problem są przyczyną dużego dyskomfortu i utrudniają codzienne bezstresowe funkcjonowanie oraz zaburzają współżycie płciowe.
Suchość pochwy skutkuje jej podrażnieniem, stanami zapalnymi i bardzo często wręcz uniemożliwia współżycie płciowe po okresie menopauzy. W następstwie suchości pochwy i zaniku w jej ścianach kolagenu pojawiają się problemy z utrzymaniem moczu.

Laser MonaLisa Touch został stworzony ze specjalnym przeznaczeniem do rewitalizacji pochwy i okolic intymnych u Kobiet.

Specjalnie skonstruowane sondy dopochwowe umożliwiają równomierne naświetlenie ścian pochwy wiązką promieni laserowych, zaś specjalnie opracowany impuls umożliwia głębokie podgrzanie ścian pochwy energią promienia laserowego, co powoduje stymulację i regenerację kolagenu w ścianie pochwy.

W wyniku tego fototermicznego, nieablacyjnego oddziaływania lasera ściany pochwy ulegają obkurczeniu i wzmocnieniu, zaś błona śluzowa pochwy ulega regeneracji. Po około miesiącu ustępują objawy suchości pochwy i nietrzymania moczu. W większości przypadków umiarkowanego nietrzymania moczu wystarczy jeden zabieg, w niektórych przypadkach trzeba po miesiącu uzupełnić zabieg o kolejny drugi, jeżeli nie uzyska się pełnego, satysfakcjonującego cofnięcia się zmian.

Po porodach, szczególnie zabiegowych, czy związanych z urazami krocza i pochwy może pojawić się zespół rozluźnienia pochwy, który również może skutkować problemami z nietrzymaniem moczu i brakiem satysfakcji w czasie współżycia płciowego. W tym przypadku również Laser MonaLisa Touch jest bardzo skuteczny, jego działanie powoduje obkurczenie i zwężenie pochwy poprzez remodelowanie i regenerację kolagenu w ścianie pochwy. W następstwie zabiegu powraca prawidłowe napięcie ścian pochwy i warunki do satysfakcjonującego współżycia płciowego.

Laser MonaLisa Touch posiada udowodnioną badaniami klinicznymi skuteczność.

Przeprowadzenie zabiegu wymaga wcześniejszej konsultacji ginekologicznej oraz ustalenia, czy nie istnieją przeciwwskazania do zabiegu. Konieczne jest wykluczenie stanów zapalnych narządu rodnego i ewentualnych stanów nowotworowych, czy przednowotworowych. W tym celu konieczne jest przeprowadzenia badania ginekologicznego i pobranie wymazu cytologicznego. Oczywiście nie wszystkie stany nietrzymania moczu kwalifikują się do leczenia laserowego np. przy wypadaniu narządu rodnego nie można się spodziewać satysfakcjonujących efektów po zabiegu laserowym i takie przypadki bezwzględnie kwalifikują się do leczenia operacyjnego, z tego względu również konieczna jest konsultacja ginekologiczna przed zabiegiem, celem ustalenia wskazań i ewentualnych przeciwwskazań do zabiegu laserowego.

Laser MonaLisa Touch jest urządzeniem o szerokich możliwościach zastosowania. MonaLisa Touch jest również typowym laserem chirurgicznym za pomocą którego można wykonywać zabiegi operacyjne. Cięcie promieniem lasera w przeciwieństwie do cięcia nożem chirurgicznym daje natychmiastową hemostazę, czyli zatrzymanie krwawienia w następstwie czego następuje znacznie szybsze gojenie się tkanek bez ryzyka powstawania krwiaków i wtórnego zapalenia tkanek, często eliminuje to konieczność szycia chirurgicznego lub znacznie je ogranicza.
Zabieg laserowej labioplastyki z zastosowaniem Lasera MonaLisa Touch umożliwia wykonanie korekty warg sromowych w sposób minimalnie inwazyjny. Przerost warg sromowych stanowi często duży dyskomfort oraz predysponuje do podrażnień warg sromowych z wtórnymi stanami zapalnymi. Dzięki zastosowaniu lasera MonaLisa Touch można wykonać ambulatoryjnie zabieg labioplastyki bez konieczności hospitalizacji. Laserowe cięcie przyspiesza proces gojenia się tkanek i redukuje możliwość powstawania bliznowacenia tkanek.

Za pomocą Lasera MonaLisa Touch z użyciem sondy frakcyjnej możliwe jest wykonywanie zabiegów ablacyjnych i nieablacyjnych w obrębie skóry. Zabiegi te służą usuwaniu zmian skórnych jak różnego rodzaju znamiona, przebarwienia posłoneczne, blizny pooperacyjne, potrądzikowe oraz rozstępy skóry i zmarszczki.